Zjavenie Matúšovi Lašutovi

Autor: Ján Urda | 10.5.2011 o 10:01 | Karma článku: 3,20 | Prečítané:  1058x

V knižnici na sídlisku, ktorú navštevujem, prijímajú knihy ako dary a potom ich predávajú za symbolických 40 centov, ktoré sa použijú na dobročinné účely a rozširovanie knižničného fondu. Kedysi som si tam kúpil aj knihu Plubius Ovidius Naso: Umenie milovať, Lieky proti láske. Našiel som v nej založené strojom písané 2,5-stranové pojednávanie Zjavenie Matky Božej v Turzovke, rozčlenené na 7 častí. Autor neznámy. Možno to bola kázeň. Je to zaujímavé čítanie...

* * *

Zjavenie Matky Božej v Turzovke

1.

Súkromné zjavenie je viazané pre toho, komu je dané vyvolením Matky Božej. Matka Božia nám odkazuje: „Ľudia, je už najvyšší čas, vráťte sa k uctievaniu Matky Božej. Pán Boh prikazuje niekoľkokrát, aby ľudia plnili prikázania, ktoré svetu dal. Tým, ktorí jeho prikázania neplnia, Pán Boh hrozí. Ak sa však ľudia polepšia, zmiluje sa Pán Boh nad nimi na prosbu Matky Božej". Matka Božia povedala: „Nevidieť, žeby sa ľudia polepšili, ale stále urážajú môjho Syna Božieho a rúhajú sa prikázaniam Božím. Čas trestu sa blíži. Slnko prestane hriať a letá budú studené a neúrodnosť zeme bude znakom Božím. Hnev Pána Boha je ešte možné zastaviť, ale nie až naposledy, keď bude ruka Božia rozhnevaná. To už bude neskoro. Trest Boží zasiahne 2 až 3 čiastky na svete". Matka Božia povedala Lašutovi, aby jej prosbu, ktorú priniesla na túto Zem, rozširoval ako rozsievači rozsievali semeno Božie.

 

2.

Pán Boh sa už nemôže dívať na túto neveru a nemravnosť. Prežívame už posledné minúty pred veľkou katastrofou, ktorá už nedá na seba dlho čakať. Z neba prichádza spasiteľné napomenutie len pre toho, kto sa chce spasiť, lebo prichádza spása ľudstva! Prídu strašné povodne a pohromy, tak sa rozšíri oheň na Zemi a začne zemetrasenie. Nebo sa uvoľní a hory sa začnú pohybovať, vlny budú odnášať domy. Kostoly sa budú rúcať, nastane veľká tma, príroda začne besnieť. Blýskanie a hromobitie potrvá bez prestania a ľudia, ktorí ma nepoznajú, upadnú do zúfalstva. Budú kričať a rúhať sa Bohu. Vo vzduchu budú hrozné postavy, ktoré budú kričať a stelesňovať všetky hriechy. Tieto prízraky budú dusiť šialených ľudí. Táto ťažká doba potrvá 3 dni a 3 noci. Bude tma a zima. Z neba bude padať ohnivý dážď. Tak sa príroda ukľudní, tma sa premení v jasné svetlo, svet sa zmení na nepoznanie. Ťažko nájdeš život a bytosť. Všetko bude zničené. Tak Pán Boh potrestá tých, ktorí sa mu rúhajú.

 

3.

A čo bude s dobrými ľuďmi? Všetky moje dietky obdržia na čele znamenie, neuvidia trest Boží a odlúčia sa samy od ostatných. Toto znamenie bude od Pána Ježiša v podobe kríža. Títo ľudia budú odo mňa alebo od mojich anjelov poučení, ako sa budú chovať v tom čase. Ľudia budú zbavení bojazlivosti. V najťažších hodinách budú opatrení. Keď nastane hnev Boží, každý vyvolený si obstará chlieb na 2 dni. Ľudia budú zbavení všetkého strachu, budú z neba posilnení dobrým duchom a budú tiež uložení do smrteľného spánku a anjelom Božím verne strážení. Keď sa prebudia, budú ako znovuzrodení. Ich telo bude prekrásne. Ich duša bude zmierená s Pánom Bohom. Všetka práca, ktorá im bude daná, bude nimi vykonaná. Pán Boh zariadi všetko sám. Zem bude krásna krajina a všetky moje dietky ako sa o ne Pán Boh stará. Krátky je čas, ktorý je nám životu vymeraný. Pozor! Čiňte pokánie!

 

4.

Milujte sa deň čo deň viac, čím bude vaša láska ku mne väčšia, tým budete šťastnejší a vytrvalejší. V dňoch úzkosti len láska ku mne a k Pánu Bohu vás môže zachrániť. Matka Božia hovorí, že v tom čase bude vyvádzať Lucifer a ukazovať svoju silu. Bude však premožený a zhodený do večnej priepasti pekla večného. Vyvolení ľudia všetko uvidia a budú volať: „Matička Božia, zažeň Satana!". Všetci nech ostanú kľudní a ticho sa spoločne modlia. Ktorých bude očakávať trest Boží, modlite sa: „Svätý krížu, Pán Ježiš Kristus, ochraňuj nás!".

 

5.

Matka Božia dala najavo, aby sme toto povedali každému, komu toto povedať môžeme. Hodina môjho príchodu sa blíži. Moji anjeli, ktorí sú poverení tieto skazy vykonávať, stoja už pripravení.

 

6.

Začne sa jednej studenej noci. Začne dunenie a zemetrasenie, celé 3 dni a 3 noci otriasať sa bude Zem. Toto bude dôkazom, že za tým všetkým stojí Boh. Tí, ktorí jemu dôverujú a veria mojím slovám, nemajú sa čoho báť, pretože ich neopustím a nezahynú. Tí, ktorí moje zjavenie rozširujú, budú v milosti Božej.

 

7.

Aby ste sa mohli na túto udalosť pripraviť, dám vám toto znamenie: Keď sa toto začne, noc bude veľmi studená, zúriť budú hromy. Vtedy si dobre uzavrite svoje príbytky a žehnajte sa svätým krížom a hriechy svoje ľutujte. Zatiaľ, kým sa bude Zem triasť, nedívajte sa von, lebo hnev môjho Otca je svätý hnev. Kto neposlúchne moju radu, okamžite zahynie. Proste znovu Pannu Máriu, aby vás vzala pod svoju ochranu. Toto je odkaz od Pána Ježiša pri zjavení sa Panny Márie v Turzovke.

* * *

 

Originál tohto listu diktoval lesník Lašut.

Zjavenie Matky Božej, ktoré obdržal lesník Matej Lašut v Turzovke, bolo v lete r. 1958 a vyjavil ho v r. 1962.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Danko zatiaľ nepovedal, ako ďalej, krízu budú riešiť v piatok

Predseda SNS vraj esemeskou oznámil, že jeho ministri na rokovanie vlády tak skoro neprídu. Matečná prísť ani neplánovala.

DOMOV

Soták nie je jediným podnikateľom, ktorý zachraňoval politikov

Podnikateľ sa k školstvu vyjadrovať nechce.

KOMENTÁRE

Spotený Plavčan, Kysučan v maskáčoch. To je výsmech

Pričasto sa na úvod diskusie dozvieme, že niekto ráčkuje.


Už ste čítali?